piątek, 18 grudnia 2015

My chrismas wishlist

Hej.Od razu na wstępie posta przepraszam za moją nieobecność na sapie,instalacji, fb ale przede wszystkim blogu miele rzeczy się posypało...Ale chcę powrócić do blogowania i regularnie dodawać posty.
My chrismas whislist:
1.Zestaw do kąpieli Seohora Chocolate.
Czemu?Byłam z siostrą w sephorze i wchłania wszystkie zapachy.Ten jest uroczy!
2.Fishboard
Po prostu chce się nauczyć na niej jeździć.
3.Szczotka tangle teezer .
Mam ogromne kołtuny i jej bardzo potrzebuje.
4.Buty Emu.
Najlepiej turkusowe
5.Balsamy itp. Najlepiej z sephory:*

Ti tylko tyle na dziś.
Pa:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz