piątek, 18 grudnia 2015

My chrismas wishlist

Hej.Od razu na wstępie posta przepraszam za moją nieobecność na sapie,instalacji, fb ale przede wszystkim blogu miele rzeczy się posypało...Ale chcę powrócić do blogowania i regularnie dodawać posty.
My chrismas whislist:
1.Zestaw do kąpieli Seohora Chocolate.
Czemu?Byłam z siostrą w sephorze i wchłania wszystkie zapachy.Ten jest uroczy!
2.Fishboard
Po prostu chce się nauczyć na niej jeździć.
3.Szczotka tangle teezer .
Mam ogromne kołtuny i jej bardzo potrzebuje.
4.Buty Emu.
Najlepiej turkusowe
5.Balsamy itp. Najlepiej z sephory:*

Ti tylko tyle na dziś.
Pa:*

czwartek, 11 czerwca 2015

Wkurzające typy ludzi

Cześć kochani😘Jak tam u was?Przychodzę do was z postem o według mnie wkurzające typach ludzi.Let's go!

1.Osoby które coś mi kasą i ciągle się czepiają.Nie Lubie takich osób ponieważ KAŻDY ma prawo wyboru!!!Nikt nie ma prawa mi coś kazać (ZGODA może rodzice mają jakiś wpływ).

2.Pesymiści.Pesymiści obrzydzaja moje życie i wtedy nie ma radości i szczęścia.NIE LUBIE TAKICH OSÓB
3.Osoby obrażalskie.Wogóle nie można im niczego powiedzieć bo zaraz się obraża.Bez sensu takie coś. OCZYWIŚCIE szanuje osoby które mają za co się tak zachowywać.Np.Moja przyjaciółka taka jest i to szanuje
Mam nadzieje ze post się wam spodobał😜

Papa😘

niedziela, 7 czerwca 2015

Loviam moje bff

W klasię mam trzy bff (Agate Basie zizie ).Ale poza tymi mam tylko jedną zaufaną jest nią moja siostra kocham ją i oddałabym za nią życie.Ten post piszę  ze względu na nią nie dawno była nasza rocznica przyjaźni i chce aby wiedziała że jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w moim życiu.Poznałyśmy się na mojej komuni i od razu się polubiłyśmy potem takie Lubie nie zamieniło się w przyjaźń na zawsze aż po grób.Loviam ją

Moje klasowe bfki uwielbiam za to że mnie rozśmieszaja są mega głupie ale mniej od mnie.Loviam je.Potrafią mnie podtrzymać na duchu i kiedy byłam taka sztywna zmieniły to.

Moje hair

Cześć kochani!Przychodzę do Was z postem o moich włoskach.A więc zaczynajmy.

Mycie:

Ja włosy myje szamponem Nivea do włosów suchych i matowych.Myje je tak z 10 minut i dokładnie spłukuje.

Odrzywka:

Używam takiej z GLIS CUR milion gloss w turkusowym opakowaniu.DOKŁADnie spłukuje.

Włosy delikatnie odsiąkuje w ręczniczku z mikrofibry.

To tyle mam nadzieje że post się udał.

Pa:-&

piątek, 5 czerwca 2015

Pyszne śniadanko

Czesc kochani!Przybywam do was z postem o moim pysznym śniadaniu!

Tost z serem
składniki:
chleb
ser hohland
masło dwie-trzy łyżki
patelnia

Na początek na patelni smażymy masło.Kiedy będzie już rozgrzane kładziemy tosty (chleb z serem)smażymy a będzie  brązowe.JEMY!
POZDRAWIAM

czwartek, 4 czerwca 2015

Jestem totalnie nienormalna!

Hej. Przybywa z kosmosu do was ludzie i zwierzęta post to zdanie chyba nie ma sensuno ale cóż...

Ja ogólnie jestem totalnie jakby to delikatnie mówiąc NIENORMALNA między innymi:stwierdziłam ze chyba jestem chora psychicznie co objawia sie gruzieniem skóry na dłoni rozwaleniem biurka rzucanie takimi malusieńkimi krzesełami dla dzieciaczków itp.Moja całą klasa uważa że jestem pozytywnie  nienormalna i zakręcona np.zapominam stroju na wf i ktoś musi ze mną po niego chodzić albo bazgraniem po zeszycie od chistorji(moja ortografia jest powalająca)ja nie cierpię  chistorji bo gdy tylko otwieram podręcznik chce mi się žygać!ALE JUŻ NIEDŁUGO WAKACJE JUPIII!!!!!Kończę posta i tzegnam

Papa:-*

13 faktów o mnie

Cześć.To ja Adel.Jak u was?Przychodzę do was z faktami o mnie. 

1.Kocham czekoladę 
2.Mam metr 158
3.Ważę 36 kg
4.Na prawdę mam na imię  Ada
5.Mam starszego brata
6.Urodziłam  się 20.04.2004 roku
7.Nie nawidze szpanu oponami. 
8.Nie cierpię W-F
9.Mam jedną  z najwyższych średnich  w klasie
10.Mam trzy przyjaciółki
11.Kocham skarpetki i papcie 
12.Jestem lucynator 
13.Mam totalnie nie normalna rodzinę.

Papa