Hej.Od razu na wstępie posta przepraszam za moją nieobecność na sapie,instalacji, fb ale przede wszystkim blogu miele rzeczy się posypało...Ale chcę powrócić do blogowania i regularnie dodawać posty.
My chrismas whislist:
1.Zestaw do kąpieli Seohora Chocolate.
Czemu?Byłam z siostrą w sephorze i wchłania wszystkie zapachy.Ten jest uroczy!
2.Fishboard
Po prostu chce się nauczyć na niej jeździć.
3.Szczotka tangle teezer .
Mam ogromne kołtuny i jej bardzo potrzebuje.
4.Buty Emu.
Najlepiej turkusowe
5.Balsamy itp. Najlepiej z sephory:*
Ti tylko tyle na dziś.
Pa:*
Adel
piątek, 18 grudnia 2015
czwartek, 11 czerwca 2015
Wkurzające typy ludzi
Cześć kochani😘Jak tam u was?Przychodzę do was z postem o według mnie wkurzające typach ludzi.Let's go!
1.Osoby które coś mi kasą i ciągle się czepiają.Nie Lubie takich osób ponieważ KAŻDY ma prawo wyboru!!!Nikt nie ma prawa mi coś kazać (ZGODA może rodzice mają jakiś wpływ).
2.Pesymiści.Pesymiści obrzydzaja moje życie i wtedy nie ma radości i szczęścia.NIE LUBIE TAKICH OSÓB
3.Osoby obrażalskie.Wogóle nie można im niczego powiedzieć bo zaraz się obraża.Bez sensu takie coś. OCZYWIŚCIE szanuje osoby które mają za co się tak zachowywać.Np.Moja przyjaciółka taka jest i to szanuje
Mam nadzieje ze post się wam spodobał😜
Papa😘
1.Osoby które coś mi kasą i ciągle się czepiają.Nie Lubie takich osób ponieważ KAŻDY ma prawo wyboru!!!Nikt nie ma prawa mi coś kazać (ZGODA może rodzice mają jakiś wpływ).
2.Pesymiści.Pesymiści obrzydzaja moje życie i wtedy nie ma radości i szczęścia.NIE LUBIE TAKICH OSÓB
3.Osoby obrażalskie.Wogóle nie można im niczego powiedzieć bo zaraz się obraża.Bez sensu takie coś. OCZYWIŚCIE szanuje osoby które mają za co się tak zachowywać.Np.Moja przyjaciółka taka jest i to szanuje
Mam nadzieje ze post się wam spodobał😜
Papa😘
niedziela, 7 czerwca 2015
Loviam moje bff
W klasię mam trzy bff (Agate Basie zizie ).Ale poza tymi mam tylko jedną zaufaną jest nią moja siostra kocham ją i oddałabym za nią życie.Ten post piszę ze względu na nią nie dawno była nasza rocznica przyjaźni i chce aby wiedziała że jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w moim życiu.Poznałyśmy się na mojej komuni i od razu się polubiłyśmy potem takie Lubie nie zamieniło się w przyjaźń na zawsze aż po grób.Loviam ją
Moje klasowe bfki uwielbiam za to że mnie rozśmieszaja są mega głupie ale mniej od mnie.Loviam je.Potrafią mnie podtrzymać na duchu i kiedy byłam taka sztywna zmieniły to.
Moje klasowe bfki uwielbiam za to że mnie rozśmieszaja są mega głupie ale mniej od mnie.Loviam je.Potrafią mnie podtrzymać na duchu i kiedy byłam taka sztywna zmieniły to.
Moje hair
Cześć kochani!Przychodzę do Was z postem o moich włoskach.A więc zaczynajmy.
Mycie:
Ja włosy myje szamponem Nivea do włosów suchych i matowych.Myje je tak z 10 minut i dokładnie spłukuje.
Odrzywka:
Używam takiej z GLIS CUR milion gloss w turkusowym opakowaniu.DOKŁADnie spłukuje.
Włosy delikatnie odsiąkuje w ręczniczku z mikrofibry.
To tyle mam nadzieje że post się udał.
Pa:-&
Mycie:
Ja włosy myje szamponem Nivea do włosów suchych i matowych.Myje je tak z 10 minut i dokładnie spłukuje.
Odrzywka:
Używam takiej z GLIS CUR milion gloss w turkusowym opakowaniu.DOKŁADnie spłukuje.
Włosy delikatnie odsiąkuje w ręczniczku z mikrofibry.
To tyle mam nadzieje że post się udał.
Pa:-&
piątek, 5 czerwca 2015
Pyszne śniadanko
Czesc kochani!Przybywam do was z postem o moim pysznym śniadaniu!
Tost z serem
składniki:
chleb
ser hohland
masło dwie-trzy łyżki
patelnia
Na początek na patelni smażymy masło.Kiedy będzie już rozgrzane kładziemy tosty (chleb z serem)smażymy a będzie brązowe.JEMY!
POZDRAWIAM
Tost z serem
składniki:
chleb
ser hohland
masło dwie-trzy łyżki
patelnia
Na początek na patelni smażymy masło.Kiedy będzie już rozgrzane kładziemy tosty (chleb z serem)smażymy a będzie brązowe.JEMY!
POZDRAWIAM
czwartek, 4 czerwca 2015
Jestem totalnie nienormalna!
Hej. Przybywa z kosmosu do was ludzie i zwierzęta post to zdanie chyba nie ma sensuno ale cóż...
Ja ogólnie jestem totalnie jakby to delikatnie mówiąc NIENORMALNA między innymi:stwierdziłam ze chyba jestem chora psychicznie co objawia sie gruzieniem skóry na dłoni rozwaleniem biurka rzucanie takimi malusieńkimi krzesełami dla dzieciaczków itp.Moja całą klasa uważa że jestem pozytywnie nienormalna i zakręcona np.zapominam stroju na wf i ktoś musi ze mną po niego chodzić albo bazgraniem po zeszycie od chistorji(moja ortografia jest powalająca)ja nie cierpię chistorji bo gdy tylko otwieram podręcznik chce mi się žygać!ALE JUŻ NIEDŁUGO WAKACJE JUPIII!!!!!Kończę posta i tzegnam
Papa:-*
Ja ogólnie jestem totalnie jakby to delikatnie mówiąc NIENORMALNA między innymi:stwierdziłam ze chyba jestem chora psychicznie co objawia sie gruzieniem skóry na dłoni rozwaleniem biurka rzucanie takimi malusieńkimi krzesełami dla dzieciaczków itp.Moja całą klasa uważa że jestem pozytywnie nienormalna i zakręcona np.zapominam stroju na wf i ktoś musi ze mną po niego chodzić albo bazgraniem po zeszycie od chistorji(moja ortografia jest powalająca)ja nie cierpię chistorji bo gdy tylko otwieram podręcznik chce mi się žygać!ALE JUŻ NIEDŁUGO WAKACJE JUPIII!!!!!Kończę posta i tzegnam
Papa:-*
13 faktów o mnie
Cześć.To ja Adel.Jak u was?Przychodzę do was z faktami o mnie.
1.Kocham czekoladę
2.Mam metr 158
3.Ważę 36 kg
4.Na prawdę mam na imię Ada
5.Mam starszego brata
6.Urodziłam się 20.04.2004 roku
7.Nie nawidze szpanu oponami.
8.Nie cierpię W-F
9.Mam jedną z najwyższych średnich w klasie
10.Mam trzy przyjaciółki
11.Kocham skarpetki i papcie
12.Jestem lucynator
13.Mam totalnie nie normalna rodzinę.
Papa
Subskrybuj:
Posty (Atom)