Cześć kochani!Przychodzę do Was z postem o moich włoskach.A więc zaczynajmy.
Mycie:
Ja włosy myje szamponem Nivea do włosów suchych i matowych.Myje je tak z 10 minut i dokładnie spłukuje.
Odrzywka:
Używam takiej z GLIS CUR milion gloss w turkusowym opakowaniu.DOKŁADnie spłukuje.
Włosy delikatnie odsiąkuje w ręczniczku z mikrofibry.
To tyle mam nadzieje że post się udał.
Pa:-&
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz