niedziela, 7 czerwca 2015

Moje hair

Cześć kochani!Przychodzę do Was z postem o moich włoskach.A więc zaczynajmy.

Mycie:

Ja włosy myje szamponem Nivea do włosów suchych i matowych.Myje je tak z 10 minut i dokładnie spłukuje.

Odrzywka:

Używam takiej z GLIS CUR milion gloss w turkusowym opakowaniu.DOKŁADnie spłukuje.

Włosy delikatnie odsiąkuje w ręczniczku z mikrofibry.

To tyle mam nadzieje że post się udał.

Pa:-&

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz