Hej. Przybywa z kosmosu do was ludzie i zwierzęta post to zdanie chyba nie ma sensuno ale cóż...
Ja ogólnie jestem totalnie jakby to delikatnie mówiąc NIENORMALNA między innymi:stwierdziłam ze chyba jestem chora psychicznie co objawia sie gruzieniem skóry na dłoni rozwaleniem biurka rzucanie takimi malusieńkimi krzesełami dla dzieciaczków itp.Moja całą klasa uważa że jestem pozytywnie nienormalna i zakręcona np.zapominam stroju na wf i ktoś musi ze mną po niego chodzić albo bazgraniem po zeszycie od chistorji(moja ortografia jest powalająca)ja nie cierpię chistorji bo gdy tylko otwieram podręcznik chce mi się žygać!ALE JUŻ NIEDŁUGO WAKACJE JUPIII!!!!!Kończę posta i tzegnam
Papa:-*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz