W klasię mam trzy bff (Agate Basie zizie ).Ale poza tymi mam tylko jedną zaufaną jest nią moja siostra kocham ją i oddałabym za nią życie.Ten post piszę ze względu na nią nie dawno była nasza rocznica przyjaźni i chce aby wiedziała że jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w moim życiu.Poznałyśmy się na mojej komuni i od razu się polubiłyśmy potem takie Lubie nie zamieniło się w przyjaźń na zawsze aż po grób.Loviam ją
Moje klasowe bfki uwielbiam za to że mnie rozśmieszaja są mega głupie ale mniej od mnie.Loviam je.Potrafią mnie podtrzymać na duchu i kiedy byłam taka sztywna zmieniły to.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz