środa, 3 czerwca 2015

Mam szalona klase,ale i tak ich uwielbiam.

Czesc kochani!Jak tam u was?U mnie wszystko w jak najlepszym porzadku.Ten post bedzie opowiadal o mojej BZDURNEJ SZALONEJ MEGA PRZYPALOWEJ klasie.A wiec tak nasze klsowe drzwi do klasy sie od jakiegos tam czasu zacinaja i nie mozna ich otworzyc.Wiec na polski nasza pani nam cos zadala i wyszla...my oczywiscie zanim zamknely sie drzwi mielismy odpal glupawki miedzyinnymy:tanczylismy,chodzilismy po lawkach itd.Az wreszcie moj kolega wpadl na pomysl aby te drzwi jeszcze bardziej zablokowac i zaczelismy tak ruszac klamka az wreszcie na dobre sie zaciely i po 10 minutach pani wrocila i sie tak silowala ze ten jej jek i to jak wtargnela do klasy rozbawil nas i rozluznil  na dobre. Jutro juz nie idziemy do szkoly (HURRA!!!!).Jeszcze kilka szalonych rzeczy.A wiec tak nasza pani od matmy ma na nazwisko Skrzynia i muwimy na nia jak nie slyszy''Skrzynia przyturlala sie do klasy).Jeszcze nasza szkola jest zlokalizowana w okolicy takiej gdzie jest najwiecej zuli i menelow i tak maja ulukowowane te ich zulowskie domki ze granicza z murem naszej szkoly i kiedys oni zaczeli skakac do tego murku tak nieudolnie ze peknelismy smiechem i zaczelismy do nich krzyczec to bylo straszne!!!!!Jeszcze bylo duzo innych takich odpalow ale to juz w nastepnym poscie.Pamietajcie ze komentarze mnie motywuja!

papa :-*

11 komentarzy:

  1. Jeejku <3 Napisałaś do mnie że to ja cię zainspirowałam do założenia bloga :* bardzo się cieszę :*
    Jeśli chcesz mogę ci pomóc również z wyglądem bloga , bo tym się zajmuje pomagam blogerką w wyglądach :
    weronika.masiel@o2.pl
    Napisz <3
    pozdrawiam cieplutko :3 świetny blog
    weeri-weri.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Napislam Ci juz maila jesli chodzi o wyglad bardzo bym chciala :-*

      Usuń