czwartek, 11 czerwca 2015

Wkurzaj膮ce typy ludzi

Cze艣膰 kochani馃槝Jak tam u was?Przychodz臋 do was z postem o wed艂ug mnie wkurzaj膮ce typach ludzi.Let's go!

1.Osoby kt贸re co艣 mi kas膮 i ci膮gle si臋 czepiaj膮.Nie Lubie takich os贸b poniewa偶 KA呕DY ma prawo wyboru!!!Nikt nie ma prawa mi co艣 kaza膰 (ZGODA mo偶e rodzice maj膮 jaki艣 wp艂yw).

2.Pesymi艣ci.Pesymi艣ci obrzydzaja moje 偶ycie i wtedy nie ma rado艣ci i szcz臋艣cia.NIE LUBIE TAKICH OS脫B
3.Osoby obra偶alskie.Wog贸le nie mo偶na im niczego powiedzie膰 bo zaraz si臋 obra偶a.Bez sensu takie co艣. OCZYWI艢CIE szanuje osoby kt贸re maj膮 za co si臋 tak zachowywa膰.Np.Moja przyjaci贸艂ka taka jest i to szanuje
Mam nadzieje ze post si臋 wam spodoba艂馃槣

Papa馃槝

1 komentarz:

  1. Wspania艂y post <3 :3
    pozdrawiam cieplutko :3
    i zapraszam do siebie <3

    weeri-weri.blogspot.com

    OdpowiedzUsu艅